Kafe ve restoran zincirleri, kahve ürünleri ve kahve ekipmanları ve endüstriyel mutfak ve servis ekipmanları üretimi ve tedariki konusunda 20 yıla yakın bir süredir tecrübesi bulunan bir ortaklık sistemi içerisinde 2017 yılı sonlarında sektörüne farklı bir anlayış ile yaklaşma amacıyla hayat bulmuştur.

Dinamik ve vizyonlu bir ekip ile iş ortaklarına her türlü konuda çözümler sunmaya odaklanmış, yenilikçi tasarım, ürün ve uygulamaları ile kısa süre içinde adından söz ettirmeye başlamıştır.

Geçtiğimiz yıllarda Türkiye’miz de hızla gelişen Kafe-Restoran ve Otelcilik sektörlerinde ihtiyaçlar hızla artarken, yatırımcılar daha ekonomik, daha ergonomik, daha işlevsel ama bunların hepsinin yanı sıra “daha kaliteli” çözümler aramaktadır.

Bu noktada temsil ettiği markalar ve geliştirdiği hizmet kalitesi ile Gastroplanet A.Ş. “Çözüm Ortağınız” sloganıyla Endüstriyel Mutfak ve Kafe Ekipmanları, Bar ve barista ekipmanları, Açık büfe ve banket uygulamaları, Kasa ve adisyon yazılımları sistemleri, açık ve kapalı alan ısıtma ve soğutma ekipmanları, tente ve pergola sistemleri, mimari ve inşaat uygulamaları gibi pek çok alanda azimle çalışmaya devam etmektedir.